Stylowy kinkiet z kloszem ARENO K-JSL-16218/1W/CHR/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max. 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor srebrny , szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Stylowy kinkiet z kloszem. Pojedynczy kinkiet na ścianę z dodatkowym włącznikiem światła. Niezwykle efektowny w nowoczesnym wydaniu na srebrnym stelażu w komplecie z białym szklanym kloszem. Idealny do zawieszenia z innymi lampami tej samej serii jako uzupełnienie całego stylowego kompletu.

