5-ramienna lampa wisząca do salonu CERISO 11884 CR5 NI/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 54-98 cm, regulacja |
| Szerokość | 72 cm |
| Źródło światła | 5 x E27, 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY/ NIKIEL |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | czarny |
Opis
5-ramienna lampa wisząca do salonu. Oryginalna lampa dedykowana nowoczesnym wnętrzom. Idealna do ciekawego oświetlenia salonu czy jadalni, seria CERISO będzie zdecydowanie warta uwagi. 5-ramienna współczesna wersja żyrandola, szczególnego uroku nabiera zawieszona w centralnym punkcie w pomieszczeniu.

