Czarny stylowy kinkiet na ścianę CERISO 11883 CRK MS/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 12 cm, odległość od ściany: 18 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY/ MOSIĄDZ SATYNOWANY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny stylowy kinkiet na ścianę. Efektowny kinkiet inspirowany modnym stylem industrialnym. Połączenie wyrazistej czarno-złotej ramy z oryginalnym kloszem tworzy piękną całość. Idealny do sypialni bądź salonu.

