ABAŻUR do lampki stożek AB-E14 biały 9/15 wys 14 montaż na oprawkę
Dane techniczne
| Materiał | tkanina w kolorze 01 BIAŁY, wykończona lamówką |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 9/15 cm |
| Typ żarówki | E14 |
| Sposób montażu | montaż na oprawkę żarówki z małym gwintem E14 |
| KOLOR | Biały |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | do 15 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E14 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Abażur do lampy w kształcie stożka do lampki stojącej, żyrandola lub kinkietu. Abażur wysokiej jakości, bardzo starannie wykonany.
Abażurek jest wykonany z tkaniny certyfikowanej podklejonej fabrycznie cieniutką pleksi dla sztywności, wykończony lamówką, dodatkowo jest zszywany co gwarantuje jego trwałość.
Mocowanie na oprawkę żarówki z małym gwintem E14
Jeśli obawiasz się problemów z czyszczeniem abażura koniecznie przeczytaj nasze porady - CZYTAJ TUTAJ
Jeśli w naszej ofercie nie ma interesującego cię abażura, zapraszamy do zapoznania się z zakładką ABAŻURY NA ZAMÓWIENIE
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura (minimalna ilość zamówionych abażurów 10 sztuk). Poniżej wzornik tkanin na abażury.


