Duży abażur do lampy podłogowej 2T-E27 35/40 wys 25
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina w kolorze 01 BIAŁYM z lamówką w kolorze abażura |
| WYSOKOŚĆ | 25 cm |
| SZEROKOŚĆ | 35/40 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| SPOSÓB MONTAŻU | pod oprawkę żarówki z dużym gwintem E27 |
| . | . |
| KOLOR | Biały |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 36-40 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Poniżej rysunek poglądowy mocowania abażura, obrazujący jedynie rodzaj mocowania, nie pokazuje on na jakiej wysokości znajduje się kółko do mocowania.

Abażur jest wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze jak na zdjęciu. Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


