ABAŻUR do lampy 5K E27 prostopadłościan 26/15 wys 25
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina w kolorze 14 CZARNYM, wykończona lamówką |
| WYSOKOŚĆ | 25 cm |
| SZEROKOŚĆ | 26/15 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27 maksymalna moc żarówki 40W |
| SPOSÓB MONTAŻU | na oprawkę żarówki z dużym gwintem E27 |
| . | . |
| KOLOR | Czarny |
| KSZTAŁT ABAŻURA | sześcian/prostopadłościan |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 26-30 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Abażur w kształcie prostopadłościanu do lampki stojącej z mocowaniem na oprawkę, bardzo starannie wykonany.
Abażur wykonany z tkaniny certyfikowanej podklejonej fabrycznie cieniutką pleksi dla sztywności, wykończony lamówką. Abażur dodatkowo jest zszywany co gwarantuje jego trwałość.

