Abażur stożek 50cm do lampy podłogowej 17S biały 35/50 wys 38
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina w kolorze 01 BIAŁY (wykończona lamówką, od spodu cienka folia PCV). Na zamówienie istnieje możliwość wykonania abażura w dowolnej tkanienie z palety poniżej. |
| WYSOKOŚĆ | 38 cm |
| SZEROKOŚĆ | średnica na dole 50 cm, średnica na górze 35 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W (sugerowana żarówka LED) |
| SPOSÓB MONTAŻU | na oprawkę żarówki z dużym gwintem E27, kółko montażowe 16 cm od dolnej krawędzi |
| . | . |
| KOLOR | Biały |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 46-50 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Abażur stożek 50 cm do lampy podłogowej z mocowaniem na oprawkę, bardzo starannie wykonany. Idealna propozycja do dużych lamp w stylu klasycznym oraz nowoczesnym.
Abażur wykonany z tkaniny certyfikowanej podklejonej fabrycznie cieniutką pleksi dla sztywności, wykończony lamówką. Abażur dodatkowo jest zszywany co gwarantuje jego trwałość.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany tkaniny abażura na dowolną z wzornika poniżej.


