Abażur z koronki do lampy wiszącej 9W-E27 koronka 30/20
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina w kolorze 27 BIAŁA KORONKA RÓŻE , biała koronkowa tkanina naklejona na przeźroczystą pleksi |
| WYSOKOŚĆ | 20 cm |
| SZEROKOŚĆ | 30 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W |
| SPOSÓB MONTAŻU | pod oprawkę żarówki z dużym gwintem E27 |
| . | . |
| KOLOR | Biały |
| KSZTAŁT ABAŻURA | walec |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 26-30 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | KORONKA |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Abażur z białej koronki do lampy wiszącej pięknie rozprasza światło, tworząc ciekawe koronkowe wzory. Idealny do romantycznej sypialni lub prowansalskiej kuchni. Abażur może być wykonany z mocowaniem do lampy stojącej.

