Beżowo-złoty abażur do żyrandola 1S-E14 beż 8/15 wys 11
Dane techniczne
| Materiał | tkanina w kolorze 61 BEŻ ze złotym, błyszczącym wnętrzem |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 8/10 cm |
| Typ żarówki | E14 maksymalna moc żarówki 40W |
| Sposób montażu | uchwyt na małą żarówkę E14 |
| KOLOR | Beż |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | do 15 cm |
| MOCOWANIE | na żarówkę |
| TYP ŻARÓWKI | E14 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Beżowo-złoty abażur do żyrandola w kształcie stożka, z możliwością montażu również do małej lampki nocnej lub kinkietu. Abażur wysokiej jakości, bardzo starannie wykonany.
Abażurek jest wykonany z tkaniny certyfikowanej podklejonej fabrycznie cieniutką, złotą pleksi dla sztywności, wykończony lamówką, dodatkowo jest zszywany co gwarantuje jego trwałość.
Mocowanie na żarówkę, to często stosowany sposób montażu w przypadku żyrandoli , czy małych lampek nocnych. Abażur wyposażony jest w druciki, które zakłada się bezpośrednio na bańkę żarówki. Poniżej rysunek poglądowy mocowania.

