ABAŻUR do lampy klosz 1S-E14 biały 8/15 wys 11
Dane techniczne
Materiał | tkanina w kolorze 01 BIAŁYM z lamówką w kolorze BIAŁYM . W przypadku zmiany koloru abażura lamówka dobierana jest pod kolor tkaniny |
Wysokość | 11 cm |
Szerokość | 15/8 cm |
Typ żarówki | E14 maksymalna moc żarówki 40W |
Sposób montażu | uchwyt na małą żarówkę E14 |
KOLOR | Biały |
KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | do 15 cm |
MOCOWANIE | na żarówkę |
TYP ŻARÓWKI | E14 |
RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Abażur klosz do lampy w kształcie stożka do lampy stołowej, żyrandola lub kinkietu. Abażur wysokiej jakości, bardzo starannie wykonany.
Abażurek jest wykonany z tkaniny certyfikowanej podklejonej fabrycznie cieniutką pleksi dla sztywności, wykończony lamówką, dodatkowo jest zszywany co gwarantuje jego trwałość.
Mocowanie na żarówkę, to często stosowany sposób montażu w przypadku żyrandoli , czy małych lampek nocnych. Abażur wyposażony jest w druciki, które zakłada się bezpośrednio na bańkę żarówki. Poniżej rysunek poglądowy mocowania.
Jeśli obawiasz się problemów z czyszczeniem abażura koniecznie przeczytaj nasze porady - CZYTAJ TUTAJ
Jeśli w naszej ofercie nie ma interesującego cię abażura, zapraszamy do zapoznania się z zakładką ABAŻURY NA ZAMÓWIENIE
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.