Biała lampa do jadalni HEMISER WHITE 14841/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 120 cm, wysokość klosza 16,5 cm |
| Szerokość | 33,5 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 100W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biała lampa do jadalni. Uniwersalna lampa wisząca z białym kloszem w kształcie półkuli wykonanym z metalu. Ponadczasowa lampa, która pasuje do wielu aranżacji. Lampa znakomicie sprawdzi się w jadalni czy kuchni, ze względu na minimalistyczną formę będzie też odpowiednia do przestrzeni biurowych lub sklepowych. W naszej ofercie znajdą Państwo też większą wersję prezentowanej lampy.

