Biała lampa do kuchni HEMISER WHITE 14856/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 60-130 cm, wysokość klosza 24,5 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 100W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biała lampa do kuchni. Ponadczasowa lampa z dużym kloszem to znakomity wybór do nowocześnie urządzonej kuchni czy jadalni. Prosty klosz w kształcie półkuli wykonano ze stali, malowanej na uniwersalny biały kolor. Staranne wykonanie zapewni długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie lampy.

