Biała stylowa lampa MARGO 16330/1/01/N 5-ramienna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 140 cm (możliwość samodzielnego skrócenia łańcucha, na pierwszym oczku łańcucha lampa ma 78 cm) |
| Szerokość | 66 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY |
| Abażur | 8/15 cm, wysokość 11cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁY |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | biały |
Opis
Biała stylowa lampa do sypialni. Wyjątkowo elegancka i subtelna biała lampa z abażurami z wysokiej jakości tkaniny. Żyrandol 5-ramienny zwraca uwagę delikatną formą, doda wnętrzu lekkości i wdzięku, wspaniale pasuje do aranżacji w stylu prowansalskim, angielskim czy shabby chic. Prezentowany model pięknie prezentuje się w pomieszczeniach urządzonych w jasnych kolorach, z delikatnymi dodatkami, naturalnymi materiałami.
UWAGA! Na zamówienie istnieje możliwość zmiany koloru abażurów na dowolny z palety poniższej palety.


