Elegancki żyrandol MARGO 16330/1/05/N 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 140 cm (możliwość samodzielnego skrócenia łańcucha, na pierwszym oczku łańcucha lampa ma 78 cm) |
| Szerokość | 66 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY |
| Abażur | 8/15 cm, wysokość 11cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 05 LEN |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | biały |
Opis
Elegancki żyrandol 5-ramienny. Wyjątkowo subtelna lampa wisząca z białym stelażem o wyjątkowo delikatnym kształcie z lnianymi abażurkami. Wysmakowana kompozycja, która nawiązuje nieco do modnego stylu prowansalskiego, rustykalnego czy shabby chic. Efektowna lampa do sypialni czy salonu, wyjątkowo starannie wykonana, pięknie prezentuje się we wnętrzach urządzonych w jasnej palecie barw.
UWAGA! Na zamówienie istnieje możliwość zmiany koloru abażurów na dowolny z palety poniższej palety.


