Biała stylowa lampa wisząca GLOM 11116/4/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 115 cm |
| Szerokość | 92 cm |
| Źródło światła | 4 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na biało, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | biały |
Opis
Biała stylowa lampa wisząca. Efektowna lampa o prostym, lecz oryginalnym kształcie, zwieńczona szklanymi transparentnymi, kulistymi kloszami. Żyrandol świetnie podkreśli nowoczesny wystrój, złote akcenty dodają lampie elegancji. Wysokiej jakości lampa od polskiego producenta.

