Pojedyncza stylowa lampa z kloszem GLOM 11112/1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 115 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na czarno, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedyncza stylowa lampa z kloszem. Efektowna lampa o prostym, lecz oryginalnym kształcie, zwieńczona szklanym opalizującym, kulistym kloszem. Żyrandol świetnie podkreśli nowoczesny wystrój, złote akcenty dodają lampie elegancji. Wysokiej jakości lampa od polskiego producenta.

