Biała wisząca lampa do jadalni METS 18942/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 110 cm, wysokość klosza 13 cm |
| Szerokość | 56 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 25W, tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, tkanina, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Biała wisząca lampa do jadalni. Duża stylowa lampa wisząca z tkaninowym kloszem w kolorze białym będzie idealną ozdobą do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz sypialni, jadalni lub salonu. Idealna do zawieszenia nad stołem jako główny element oświetleniowy. Lampa bardzo ciekawie zaprojektowana.

