Biały klasyczny plafon sufitowy METS 18943/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 14 cm, |
| Szerokość | 56 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 25W , tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, tkanina, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Biały klasyczny plafon sufitowy. Stylowy plafon sufitowy otoczony piękną białą tkaniną prezentuje styl klasyczny. Idealnie wpasuje się do jasnych wnętrz. Nada odpowiednie światło i subtelny nastrój. Model plafonu ponadczasowy.

