Biały kinkiet nad lustro WANS GOGH LED M 110291/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 6 cm, |
| Szerokość | 59,5 cm, odległość od ściany 14 cm |
| Źródło światła | 13W led |
| Materiał | aluminium lakierowane, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biały kinkiet nad lustro. Kinkiet łazienkowy w kolorze białym zaprojektowany w minimalistycznym stylu. Przedstawiający prostą ale ciekawą formę będzie pięknie prezentował się jako element oświetleniowy nad lustrem w każdej stylowej aranżacji łazienki. Model godny polecenia.
klasa szczelności: IP20
temperatura barwy światła: 3000K
strumień świetlny: 640 lm
kąt świecenia: 120 st

