Czarny kinkiet do łazienki WANS GOGH LED S 110286/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 6 cm, |
| Szerokość | 45,5 cm, odległość od ściany 14 cm |
| Źródło światła | 9W led |
| Materiał | aluminium lakierowane, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny kinkiet do łazienki. Kinkiet łazienkowy w kolorze czarnym zachwyca swoim dizajnem i minimalistyczną formą mimo której idealnie rozjaśni takie pomieszczenia jak łazienka. Dedykowany do zawieszenia nad lustrem. Model uniwersalny pasujący zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz.
klasa szczelności: IP20
temperatura barwy światła: 3000K
strumień świetlny: 290 lm
kąt świecenia: 120 st

