Biały plafon łazienkowy z czujnikiem ruchu ARINA SENSOR 18832/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 9 cm, |
| Szerokość | 40,5 cm |
| Źródło światła | 3xE14 max 20 W |
| Materiał | stal lakierowana, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Biały plafon łazienkowy z czujnikiem ruchu. Biały zachwycający minimalistyczny plafon do łazienki będzie ozdobą praktycznie każdej stylowej łazienki dodatkowo odpowiednio ją rozjaśniając. Wykonany z najwyższej jakości materiałów. Jego dodatkową zaleta jest zamontowany czujnik ruchu.
klasa szczelności: IP44

