Plafon łazienkowy z czujnikiem ruchu ARINA SENSOR 18833/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 9 cm, |
| Szerokość | 40,5 cm |
| Źródło światła | 3xE14 max 20 W |
| Materiał | stal lakierowana, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie szarości |
Opis
Plafon łazienkowy z czujnikiem ruchu. Zachwycający minimalistyczny plafon do łazienki w oprawie grafitowej będzie ozdobą praktycznie każdej stylowej łazienki dodatkowo odpowiednio ją rozjaśniając. Wykonany bardzo precyzyjnie. Jego dodatkową zaleta jest zamontowany czujnik ruchu.
klasa szczelności: IP44

