Czarna lampa kula do przedpokoju ZOZE 110168/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość lampy: 150 cm |
| Szerokość | Szerokość klosza: 17 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarna lampa kula do przedpokoju. Lampa przyciąga wzrok swoim unikalnym dizajnem, doskonale współgra z loftowymi przestrzeniami podkreślając ich styl, a czarny kolor nadaje głębi całej konstrukcji.

