Lampa wisząca kula czarna do kuchni ZOZE 110167/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość lampy: 150 cm |
| Szerokość | Szerokość klosza: 17 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa wisząca kula czarna do kuchni, dedykowana do minimalistycznych nowoczesnych wnętrz, lub surowych loftowych przestrzeni. Podkreśla styl pomieszczenia, a dzięki wyrazistemu kolorowi rzuca się w oczy. Lampę można skrócić na dowolną wysokość dopasowując ją do pomieszczenia.

