Czarna lampa nad stół AMBIA L 18864 BL/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 180 cm, wysokość korpusu lampy 120 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor CZARNY, abażur |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Efektowna czarna lampa nad stół. Bardzo elegancka lampa znakomita do jadalni lub do wysokich pomieszczeń (proszę zwrócić uwagę na wysokość samej lampy). Czarna lampa wisząca z umieszczonym wewnątrz abażurem prezentuje się wyjątkowo stylowo i daje subtelne, rozproszone światło.
LAMPA JEST DOSTĘPNA TAKŻE W KOLORZE BIAŁYM

