Modna czarna lampa wisząca do sypialni AMBIA S 18870 BL/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 180 cm, wysokość korpusu lampy 74 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor CZARNY, abażur z tkaniny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Modna czarna lampa wisząca do sypialni. Efektowna lampa o nieco orientalnym kształcie znakomicie łączy ciekawe wzornictwo i najwyższą jakość wykonania. Czarny abażur umieszczony wewnątrz klosza daje przyjemne, przytłumione światło- idealne rozwiązanie do przytulnej sypialni.
LAMPA JEST DOSTĘPNA TAKŻE W KOLORZE BIAŁYM

