Czarna lampa podłogowa CADELA 17988/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość całkowita lampy 154 cm, wysokość abażura 15 cm |
| Szerokość | szerokość lampy 53 cm, szerokość abażura 50 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 25W , tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, tkanina, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarna lampa podłogowa. Czarna lampa podłogowa na trzech nóżkach prezentująca się niezwykle elegancko i stylowo będzie świetnym dodatkiem a zarazem ozdobą stylowych wnętrz sypialni czy salonu. Wprowadzi idealne nastrojowe, subtelne światło.

