Elegancka stylowa lampa stojąca CADELA 17991/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość całkowita lampy 156 cm, wysokość abażura 25 cm |
| Szerokość | szerokość lampy 50 cm, szerokość abażura 45 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana, tkanina |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Elegancka stylowa lampa stojąca. Lampa podłogowa na trzech nóżkach wykonana ze stali lakierowanej na kolor czarny w zestawie z nietuzinkowym czarno-złotym abażurem idealnie wpasuje się jako ozdoba oświetleniowa do dużych przestronnych stylowych wnętrz zarówno tych klasycznych jak i nowoczesnych. Pięknie rozjaśni pomieszczenie.

