Czarna lampa podłogowa do salonu TRIPO LP1 BLACK/BLACK 1570/1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stal lakierowana na czarno, czarny abażur z tkaniny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarna lampa podłogowa do salonu- prosta a jednocześnie bardzo elegancka lampa z dużym abażurem. Lampy stojące to znakomity dodatek do salonów i sypialni- zapewniają nastrojowe światło, które wieczorami idealnie zastąpi zbyt ostre oświetlenie sufitowe. Lampa w czarnej tonacji będzie pasowała do wielu aranżacji.

