Czarno-złota lampka na stolik CALISIO 14705/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 38 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, abażur w kolorze CZARNYM, tworzywo w kolorze złotym |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarno-złota lampka na stolik będzie znakomitym dodatkiem do nowocześnie urządzonej sypialni. Efektowny czarny stelaż doda wnętrzu wyrazistości, a czarny klasyczny abażurek w połączeniu ze złotym elementem prezentuje się niezwykle elegancko. Starannie wykonana lampa, produkt polski.

