Stylowa lampa wisząca z pięknymi kloszami CALISIO 14378/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 117 cm |
| Źródło światła | 3 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, abażur w kolorze CZARNYM, tworzywo w kolorze złotym |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowa lampa wisząca z pięknymi kloszami. Oryginalna stylowa lampa wisząca w kolorze czarnym połączona z ozdobnym złotym tworzywem prezentuje niepowtarzalną całość. Lampa idealna do zawieszenia w salonie, jadalni bądź sypialni. Pasująca do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Produkt polski.

