Czarny podwójny plafon sufitowy DEMO 11430/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Źródło światła | 2 x GU10 max 8W |
| Materiał | CZARNA METALOWA KONSTRUKCJA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny podwójny plafon sufitowy. Czarny podwójny plafon sufitowy świetnie wpasuje się w klasyczne jak i nowoczesne aranżacje pomieszczeń. Precyzyjnie zaprojektowany i wykonany.

