Stylowy biały plafon do salonu DEMO 11427/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 66 cm |
| Źródło światła | 4 x GU10 max 8W |
| Materiał | BIAŁA METALOWA KONSTRUKCJA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | biały |
Opis
Stylowy biały plafon do salonu. Biały stylowy plafon sufitowy świetnie wpasuje się w klasyczne jak i nowoczesne aranżacje pomieszczeń. Precyzyjnie zaprojektowany i wykonany.

