DELFA 11597- DE K1/J kinkiet
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 42 cm |
| Szerokość | 12 cm, odległość od ściany: 28 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | stelaż w kolorze CHROM, kryształ bezbarwny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki kinkiet z abażurkiem oraz ozdobnym kryształkiem.

