DELFA 11598- DE K2/J kinkiet podwójny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 62 cm |
| Szerokość | 39 cm, odległość od ściany: 23 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 40W |
| Materiał | stelaż w kolorze CHROM, kryształ bezbarwny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki kinkiet z abażurkami oraz ozdobnymi kryształkami.

