Dekoracyjna czarna lampa do salonu GOLDSUN AB 1335G/27/07 6-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 65 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 55 cm |
| Szerokość | 72 cm |
| Źródło światła | 6 x E14 , produkt sprzedawany jest bez żarówek; moc max. żarówki: 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor 27 CZARNY |
| Abażur | AB montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, w kolorze 07 LEN ZE ZŁOTĄ NITKĄ lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek, możliwość podłączenia do podwójnego włącznika |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | czarny |
Opis
Dekoracyjna czarna lampa do salonu GOLDSUN z sześcioma ramionami i abażurami z beżowego lnu szytego złotą nitką to połączenie przytulności z elegancją. Naturalna tkanina subtelnie rozprasza światło, tworząc ciepły, domowy klimat, a czarny stelaż nadaje całości wyrazistego charakteru. To idealna propozycja do klasycznych salonów, eleganckich jadalni oraz stylowych holi.
Model wyprodukowano w Polsce.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru stelaża oraz abażurów. Poniżej wzorniki kolorów.
*uwaga: lampy produkowane na indywidualne zamówienie według specyfikacji Klienta (np. zmiana koloru stelaża i abażura na inny niż widoczny na zdjęciu głównym przy wybranym produkcie, skracane, wydłużane itp.) nie podlegają zwrotom i wymianie



