Żyrandol sufitowy czarny welurowy GOLDSUN AB 1335G/27/53 6-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 65 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 55 cm |
| Szerokość | 72 cm |
| Źródło światła | 6 x E14 , produkt sprzedawany jest bez żarówek; moc max. żarówki: 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor 27 CZARNY |
| Abażur | AB montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, w kolorze 53 CZARNY WELUR ze złotym wnętrzem lub dowolnie wybrany z prezentowanych na zdjęciach (podczas zakupu należy zaznaczyć wybrany kolor abażurów) |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek, możliwość podłączenia do podwójnego włącznika |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | czarny |
Opis
Żyrandol sufitowy czarny welurowy GOLDSUN. Czarny, sześcioramienny żyrandol z welurowymi abażurami to efektowna lampa sufitowa stworzona z myślą o przestronnych wnętrzach. Ciemne klosze i metalowy stelaż w tym samym kolorze tworzą spójną, elegancką całość. Lampa doskonale pasuje do aranżacji w stylu klasycznym, nowoczesnym lub glamour.
Model wyprodukowano w Polsce.

