Długi chromowy kinkiet KEGIRA LED L 19502/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 4,5 cm, |
| Szerokość | 91 cm, odległość od ściany 8 cm |
| Źródło światła | 24W led |
| Materiał | stal chromowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Długi chromowy kinkiet. Utrzymany w nowoczesnym stylu chromowy kinkiet do łazienki idealnie dopełni wnętrze jednocześnie go nie przytłaczając. Odpowiednio rozjaśni pomieszczenie jako dodatkowe źródło światła. Model kinkietu minimalistyczny, unikatowy.
klasa szczelności: IP44
temperatura barwy światła: 4000K
strumień świetlny: 1380lm
kąt świecenia: 120 st

