Nowoczesny kinkiet do łazienki KEGIRA LED M 19503/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 4,5 cm, |
| Szerokość | 61 cm, odległość od ściany 8 cm |
| Źródło światła | 18W led |
| Materiał | stal chromowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Nowoczesny kinkiet do łazienki. Piękny chromowy kinkiet łazienkowy, prezentujący nowoczesny styl wpasuje się w praktycznie każdą aranżację łazienkową. Idealnie rozjaśni pomieszczenie. Można zawiesić go pojedynczo lub w zestawie.
klasa szczelności: IP44
temperatura barwy światła: 4000K
strumień świetlny: 1000lm
kąt świecenia: 120 st

