Długi chromowy kinkiet do łazienki ISE TUBE LED M 18120/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 90 cm, |
| Szerokość | 4 cm, odległość od ściany 8,5 cm |
| Źródło światła | 18W led |
| Materiał | stal chromowana, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Długi chromowy kinkiet do łazienki. Długi nowoczesny kinkiet łazienkowy w kształcie tuby, wygląda niezwykle ciekawie z pewnością przyciągnie uwagę. Będzie idealną ozdobą każdej łazienki jednocześnie odpowiednio ją rozświetlając. Polecany do zawieszenia nad lub obok lustra. Wykonany ze stali chromowanej.
klasa szczelności: IP44
temperatura barwy światła: 4000K
strumień świetlny: 1750lm
kąt świecenia: 120 st

