Kinkiet tuba do łazienki ISE TUBE LED M 18122/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 50 cm, |
| Szerokość | 4 cm, odległość od ściany 8,3 cm |
| Źródło światła | 8W led |
| Materiał | stal chromowana, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Kinkiet tuba do łazienki. Nowoczesny kinkiet łazienkowy w kształcie tuby, wygląda niezwykle ciekawie z pewnością przyciągnie uwagę. Będzie idealną ozdobą każdej łazienki jednocześnie odpowiednio ją rozświetlając. Wykonany ze stali chromowanej.
klasa szczelności: IP44
temperatura barwy światła: 4000K
strumień świetlny: 630lm
kąt świecenia: 120 st

