Duża biała lampa wisząca COMPEN 11679/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | METALOWA KONSTRUKCJA w kolorze BIAŁYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Duża biała lampa wisząca. Niezwykle oryginalna, piękna w uniwersalnym biało-złotym kolorze lampa wisząca. Idealna do jasnych wnętrz takich jak salon, jadalnia czy sypialnia. Zaprojektowana i wykonana bardzo starannie. Produkt polski.

