Piękna biała lampa wisząca COMPEN 11677/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | METALOWA KONSTRUKCJA w kolorze BIAŁYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Piękna biała lampa wisząca. Niezwykle oryginalna, piękna w uniwersalnym białym kolorze lampa wisząca. Idealna do jasnych wnętrz takich jak salon, jadalnia czy sypialnia. Zaprojektowana i wykonana bardzo starannie.

