Duża brązowa lampa do salonu HEMISFER 110296/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość całkowita 155 cm, wysokość podsufitki: 7,5 cm, szerokość podsufitki 5,5 cm |
| Szerokość | szerokość klosza 50 cm, wysokość klosza 25 cm |
| Źródło światła | 4 x GX53 ; maksymalna moc żarówki 8W, źródło światła wymienne |
| Materiał | stal lakierowana na kolor SATYNOWY CZEKOLADOWY, Symbol koloru wiodącego P025 |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | IP20 |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | odcienie brązowego |
Opis
Duża brązowa lampa do salonu. Duża brązowa lampa wisząca ciekawie zaprojektowana. Będzie doskonałym uzupełnieniem wnętrz w stylu industrialnym. Pasuje zarówno do salonu jak i jadalni czy sypialni.

