Oryginalna lampa wisząca złota kula HEMISFER 110298/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość całkowita 155 cm, wysokość podsufitki: 7,5 cm, szerokość podsufitki 5,5 cm |
| Szerokość | szerokość klosza 50 cm, wysokość klosza 25 cm |
| Źródło światła | 4 x GX53 ; maksymalna moc żarówki 8W, źródło światła wymienne |
| Materiał | stal lakierowana na kolor ZŁOTY SATYNOWY, Symbol koloru wiodącego P023 |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | IP20 |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Oryginalna lampa wisząca złota kula. Złota duża lampa wisząca ciekawie zaprojektowana. Będzie doskonałym uzupełnieniem wnętrz w stylu nowoczesnym czy industrialnym. Pasuje zarówno do salonu jak i jadalni czy sypialni.

