Duża oryginalna lampa do salonu ESERO 135-11527/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 55 cm |
| Szerokość | 112 cm |
| Źródło światła | 5 x E14, 40W |
| Materiał | metal kolor CHROM, abażury w kolorze KREMOWYM, kryształy |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Duża oryginalna lampa do salonu. Duża oryginalnie zaprojektowana lampa wisząca na ciekawym chromowym stelażu dedykowana przestronnym wnętrzom. Pięknie prezentuje się zawieszona w centralnym miejscu w pomieszczeniu. Dodatkową ozdobą żyrandola są mieniące się wiszące kryształki.

