Klasyczny kinkiet na ścianę ESERO 121-11473/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E14, 40W |
| Materiał | metal kolor CHROM, abażur w kolorze KREMOWYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Klasyczny kinkiet na ścianę. Wykonany w prostym klasycznym stylu kinkiet ścienny dedykowany praktycznie każdym wnętrzom. Wprowadzi do pomieszczenia delikatne światło.

