Duża wisząca lampa bambusowa imitująca kapelusz HAWENO L 111397/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość całkowita: 160 cm ; wysokość klosza 55 cm ; wysokość podsufitki: 7,5 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Źródło światła | 1xE27, max 25W wyłącznie LED |
| Materiał | bambus w kolorze naturalnego drewna /stal lakierowana na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Przepiękna lampa wisząca bambusowa imitująca kapelusz przywodzi na myśl oświetlenie z tawern śródziemnomorskich. Przepięknie prezentuje się w jasnych wnętrzach skandynawskich lub urządzonych w stylu boho. Idealny model dla klientów zainteresowanych ekologicznymi oprawami oświetleniowymi.

