Wisząca lampa w stylu etnicznym do salonu HAWENO M 111396/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość całkowita: 160 cm ; wysokość klosza 40 cm ; wysokość podsufitki: 7,5 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Źródło światła | 1xE27, max 25W wyłącznie LED |
| Materiał | bambus w kolorze naturalnego drewna /stal lakierowana na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Wisząca lampa w stylu etnicznym do salonu lub do sypialni. Idealny model do wnętrz urządzonych w stylu boho, czy skandynawskim. Dzięki swojej konstrukcji zwraca uwagę już od wejścia do pomieszczenia. Lampa wykonana z naturalnego bambusa.

