Duży aksamitny abażur do lampy stojącej kremowy 8S E27 22/45 wys 30 CREAM
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Aksamit w kolorze KREMOWYM od spodu cieniutka pleksi w kolorze białym |
| WYSOKOŚĆ | 30 cm |
| SZEROKOŚĆ | 22/45 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W , wyłącznie żarówka LED |
| SPOSÓB MONTAŻU | na oprawkę żarówki z dużym gwintem E27; kółko montażowe znajduje się na wysokości 3cm od dolnej krawędzi abażura |
| . | Abażur ręcznie robiony. Bez lamówek, ręcznie podwijane brzegi. |
| KOLOR | Ecru |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 41-45 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | WELUR / AKSAMIT |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Duży aksamitny abażur do lampy z kremowej tkaniny to propozycja stworzona dla osób, które poszukują klosza łączącego klasyczną formę z luksusowym wykończeniem w jakości premium. Jego przyjemna w dotyku, aksamitna powierzchnia w odcieniu jasnego ecru prezentuje się wyjątkowo szlachetnie i z łatwością odnajdzie się w aranżacjach glamour, modern classic, angielskich czy klasycznych, dodając wnętrzu eleganckiego charakteru.

